Pikonomi Nedir?

Pi projesine üye olan insanların, kazandıkları Pi’leri ürün ve hizmet alımında kullanabilecekleri ücretsiz bir pazar yeridir.

Amaç blokzincire geçiş öncesinde Pi’nin kullanım alanlarını, kabul edilirlik düzeyini ve ilk ortalama değerini saptamaktır.

Elde edilen bilgi ve tecrübeler ışığında topluluk olarak “Birlikte Hareket” stratejisi kurmanın yolunu açmaktır.

Nasıl Kullanılır?

1. STANDART ÜYELİK

Pi üyesi iseniz, Anasayfada “Üye Olmak İstiyorum” kısmına giriş yapınız. Pi davet kodunuz, ad soyad ve e-posta adresiniz ile site üyeliğiniz tamamlanacaktır. Standart üyeler ürün ve hizmet fiyatlarını oylamak suretiyle mağaza sahiplerine yol gösterici olacak ve süreçte çok önemli bir rol oynayacaklardır.

Eğer hala Pi Network üyesi değilseniz projeye üye olabilirsiniz. Üyelik için alternatif kanallar aşağıda sıralanmıştır.

Pi Üyelik 1   Pi Üyelik 2  Pi Üyelik 3   Pi Üyelik 4   

2. Pi MAĞAZASI AÇMAK

Standart Üyeyseniz ve ben de Pi Ekonomisinde yerimi almak istiyorum diyorsanız Mağaza Açmak İstiyorum kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirilerek en kısa sürede tarafınıza bildirim yapılacaktır. Mağazanızdan sadece KYC yapmış olan ve transfer yetkisi açık olan Pi üyeleri faydalanabileceklerdir. Bu sitenin ve mağazanızın PiApps platformu tarafından yetkilendirilmesi için gerekli başvurular tarafımızca gerçekleştirilecektir.